Leonora shkon në kanagjegj, me këtë fustan tërheq vëmendjen e të gjithëve

Leonora Jakupi, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo vazhdon të jetë njëra nga më të prferuart nga publiku.

Jeta e saj profesionale si dhe ajo private gjithmonë kanë qenë në fokus të audiencës, mirëpo ajo ka preferuar që jetën sentimentale ta mbajë larg nga publiku, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.