LIBERTA SPAHIU PREZANTON NËNËN, E URON NËNËN PËR DITËLINDJE ME FJALË TË VEÇANTA

Me stilin e saj të veçantë që ka në çdo paraqitje, Liberta Spahiu, gëzon një audiencë milionëshe.

Moderatorja është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku shpesh herë bënë edhe biseda me fansat e saj.

Përpos imazheve nga profesioni dhe përditshmëria, Liberta nuk mungon edhe me imazhe të familjarëve.

Së fundi, ka postuar disa fotografi të së ëmës ku i ka uruar ditëlindjen.
“Ditëlindja e mamasitë.

Urime ditëlindja Lirka Pirka”, ka qenë mbishkrimi i Spahiut në imazhet e veçanta të së ëmës ku ajo duket në formë mjaft të mirë edhe pse një zonjë goxha në moshë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.