Linda Morina: Mua Edhe Ky Vit M’shkoi Pa Dashni Bre…

Linda Morina merë vëmendje gjithnjë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Por, deklarata e saj që ka marë gjithnjë vëmendje është kur ajo zbuloi se nuk ka pasur asnjëherë të dashur.

E si duket, statusi i saj ende nuk ka ndryshuar.
Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram në nder të ditës së dashuruarve “Shën Valentinit”, dhe ka treguar se është ende beqare.

“Mua edhe ky vit m’ shkoi pa dashni bre…”, ka qenë mbishkrimi i saj që ka bërë poshtë imazhit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.