“Liria ka emër”, Leonora publikon “b*mbën” e radhës

Pas lansimit të këngës “Komandant”, Leonora ka publikuar “bmben e radhës”.
“Liria ka emër”, titullohet kënga të cilin e ka vizualizuar me një videoklip mahnitës, shkruan Indeksonline.

Kjo këngë i është dedikuar UÇK-së dhe atyre që dhanë jetën për liri.
Më poshtë linku i plotë./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.