Loqka” Graniti Poston Video Të Fifit Dhe Habit Me Përshkrimin

Fifi dhe Graniti ishin nga banorët më të përfolur të shtëpise.

Fifi tregonte se ka pëlqim për të ndërsa Graniti shfaqej i luhatur.

Pasi brenda shtëpisë ata patën konflikte, pasi dolën prej atje duket se filluar të rregullojnë raportet duke u shfaqur pranë njëri tjetrit.

Së fundmi Graniti ka postuar një video të Fifit ajo është duke folur për Granitin ndërsa sipër videos shkruajti ”Loqka, dosti mue”./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.