Loredana del në shëtitje me vajzën, kaq bukur e ka kombinuar

Loredan Zefi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht ka qenë pre e mediave rozë për shkak të jetës dinamike që ka pasur shkruan ORAinfo.

Lidhja dhe ndarja e saj me këngëtarin, Mozzik bëri bujë të madhe, pasi nga dashuria e tyre e madhe lindi vajza, Hana.

Leave a Reply

Your email address will not be published.