Lori Bëhet Nuse, O Sa Bukur Po I Rri Kjo Veshje Tradicionale

Lori Kacka arrin vëmendje në çdo paraqitje që bënë.
Këngëtarja e mirënjohur së fundmi paralajmëroj projektin e ri për vitin 2023 i cili duket të jetë potpuri në bashkëpunim me Osman Imeraj.Ajo dukej në formë të mirë derisa kishte veshur fustan unik tradicional shqiptarë në të cilin dukej se ishte komode.
Këtë e bëri të ditur përmes videove dhe imazheve në InstaStory për 231 mijë ndjekësit e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.