LUANA DIMRIN NA E BËRI VERË ME KËTO FOTO NGA PUSHIMET

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe të suksesshme në vend, kjo për shkak punës së saj të palodhme që bën.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj por jo vetëm.
Postimet e saja në rrjete sociale, komentohen kudo e kjo ka ndodhur edhe sot.

Luana ka postuar disa foto ne det, si duket moderatorja edhe dimrin e bën verë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.