LUANA VJOLLLCA SHFAQET ELEGANTE ME PARAQITJET E FUNDIT NGA PUSHIMET

Luana Vjollca qe disa ditë po bënë pushime, e në të njëjtën kohë po sjell shumë imazhe.

Ajo gjithmonë di se cka është e bukur për të dhe nuk gabon në përzgjedhje.
Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa fotografi me veshjen e ngushtë për trupi, e cila i zbulon asaj linjat përfekte.

E grimosur lehtë dhe e kuruar deri në detajin e fundit, ajo duket përfekte./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.