Lulja ‘Shkrihet’ Pas Medës, Kështu I ‘Gjuhet’ Edhe Në Publik!

Çifti janë gjithmonë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Ata se fundmi kanë publikuar një foto të lumtur pranë njëri-tjetrit.

E Lulja duket se po ‘shkrihet’ pas burri të saj. Ajo nuk e ka fshehur dashurin që ka për Medën as në publik.

Edhe në këtë imazh Lulja i hedhet në përqafim burrit të saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.