LULZIMI SJELL FOTO TË VAJZËS NGA AFËR, KAQ E BUKUR ËSHTË

LULZIMI SJELL FOTO TË VAJZËS NGA AFËR, KAQ E BUKUR ËSHTË
Lulzim Jashari është bërë baba për herë të parë.

Ish konkurrenti i Përputhen dhe It’s my love po sjell pamje të shumta me gruan e vajzen.
Së fundmi ka publikuar një foto të ëmbël baba e bijë.

Shikoni sa e ëmbël është bukurosha e vogël.
Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.