Majku do të pendohet, Majlina shfaqet ‘zj arr’ nga shtrati, asetet e saj bo mbastike bien në sy

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.