MARINA DHE GETOARI NISEN PËR NJË UDHËTIM, KUJT IA LANË ATA VAJZËN?

Marina dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashura dhe të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ata marrin vëmendje të madhe kudo.
Dyshja së fundmi janë bërë prindër të një vajze me emrin Marget, por ajo që ra në sy ditën e sotme janë disa postime të Marinës ku shihet se çifti kanë marrë rrugë për një udhëtim.

Se kujt ia lanë ata vajzën e vogël kjo ende nuk dihet. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.