Matina Feston Ditëlindjen E Parë, Learta Sjellë Imazhe Nga Festa

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behlulit.

Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, pasi që jeton një jetë luksoze, shkruan ORAinfo.

Learta është një grua e zonja, dhe është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe Vajze.

E sot, pikërisht është një ditë e veçantë për të.

E vogla e saj feston ditëlindjen e parë. Learta ka sjellë disa imazhe nga festa e ditëlindjes.

Kaq bukur po duken Matina dhe Matini./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.