Mban Edhe Sot Po Të Njëjtën Buzëqeshje, E Gjeni Dot Se Cila Është Moderatorja Në Fjalë? (FOTO)

Mban edhe sot po të njëjtën buzëqeshje, e gjeni dot se cila është moderatorja në fjalë?

Interesi është i madh edhe për pamjet e moderatores para shumë vitesh dhe në rrjet kanë qarkulluar foto nga më të ndryshmet.

Bora Zemani është personazhi i momentit në mediat rozë dhe jo vetëm. Përfshirja e saj në trekëndëshin e dashurisë Bora-Donald-Beatrix e ka vënë në qendër të vëmendjes duke patur gjithë kohës interesin e publikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.