Mbetën të pakënaqur, binjakët Veshaj heqin dorë nga emisioni i tyre në TCH? Romeo habit me veprimin e tij

Big Brother VIP Albania” i erdhi fundi ditën e djeshme, ku fitues doli balerini Iliri Shaqiri, ndërsa në vend të dytë Donald Veshaj.

Ky emision ka qenë i mbushur me shumë debate, por edhe me plot surpriza të bukura, që vetë banorët i kanë quajtur “surpriza të jetës” apo dhe “këto janë mrekullitë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.