MC Kresha dhe Erzina bëhen prindër për herë të dytë

Reperi MC Kresha është bërë baba për herë të dytë, në orët e pasdites së 23 shku rtit sipas kohës lokale të Kanadë.

Lajmin, Prive.al e ka konfirmuar nga burime të sigurta pranë familjeve.

Foshnja, i gjinisë djalë dhe bashkëshortja e reperit, Erzina janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.