Me fustan ngjitur për trupi Alvisa e Përputhen ‘tra non’ rrjetin

Po përfolet shumë ish lidhja e saj me Hysenin jashtë emisionit Përputhen.

Por përpos kësaj Alvisa gjithmonë komentohet për bukurinë dhe stilin unik që ka, shkruan InfoKosova.

Në puntatën e fundit ajo mori vëmendje me fustanin ngjitur për trupi.

Me fusatnin e bardhë ajo po shkëlqen

Leave a Reply

Your email address will not be published.