Me kafe turke, kështu e kalon ditën Elita

Atë ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Elita Rudi, për publikun njihet si moderatorë shumë e pëlqyer, pasi me sharmin dhe talentin e saj ajo ka bërë për vete një mori fansash, shkruan ORAinfo.

Tani, që është bërë nënë e dy fëmijëve, ajo disi është larguar nga paraqitjet e saj dhe kohën po ia kushton më shumë familjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.