Me Kerr E Me Kali’, Adelina Ismaili Shfaqet Duke U Relaksuar Me Djalin E Saj Gjatë Pushimeve Në Zvicër

Ajo se fundmi po i kalon pushimet me burrin dhe djalin e saj në Alpët e Zvicrës.

Nga atje, Adelina ka sjell disa video ku shfaqet duke u relaksuar me djalin e saj.

‘Me kerr e me kali’, Adelina shihet duke u shetitur me djalin e saj.

E ky i fundit se bashku me mamin e saj po e shijojnë në maksimum gjithë shëtitjen.

Ndërsa burri i Adelinës i bën video gjithë kohës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.