Me këtë foto, Xhensila tregon se është femra më e bukur shqiptare!

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Qysh në fillimet e saj, ajo i ka mahnitur të gjithë me bukurinë dhe talentin e saj në muzikë, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve, Xhensila veç se ka shkuar të përmirësohet dhe të kurohet në imazhin dhe formën fizike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.