ME KËTË STIL TË RI FLOKËSH NUK DO TA NJIHNI ARTA ELEZAJ

Arta Elezaj është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo merr vë mendje pothuajse në çdo paraqitje të saj.Arta vjen gjithmonë provokative dhe kjo ka bërë që të marrë vëmedjen e publikut dhe të mediave rozë pothuajse çdo ditë, ndërkaq së fundmi ajo që ka rënë në sy është ndryshimi që ka bërë Arta.

Arta ka ardhur me një stil krejt të ri flokësh ku mezi po njihet, gjithsesi bukuroshes po i ka hije. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.