Me këtë veshje Mihrije Braha tërheq vëmendjen e meshkujve, reagimi i Naimit i papritur!

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.