MEDA E LULJA SHKËLQEJNË KUR RREGULLOHEN PËR DASMË

Meda dhe Lulja gjithmonë dallohen si çift superior.

Me postime të shumta që realizojnë për ndjekësit e tyre, dyshja nuk ndalen duke publikuar momente të shumta së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me një veshje më ndryshe dyshja duken të mrekullueshëm teksa nuk u mungon buzëqeshja si çift i lumtur.

Si gjithmonë, është Lulja ajo e cila bën dritë me fustanin që ka zgjedhur.

Për më shumë, binduni me imazhin në vijim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.