Merni Masa! Rikthehet I Ftohti Polar Në Vendin Tonë, Ja Çfarë Pritet Të Ndodhë

Shqipëria është përfshirë nga një mot i keq me temperatura të ulëta dhe erë të ftohtë.

Përgjatë ditës, era ka qenë mesatare ndërsa pritet të rritet në orët në vijim deri në erë të fortë me shpejtësi 60 km/h nga drejtimi Jugor. Kjo do të sjellë që në brigjet detare dallgëzim të jetë 5 ballë. Ndërkohë mbrëmja pritet që të sjellë një dobësim të parametrit të erës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.