Merret vesh se kush po e shoqëron Shyhreten në pushime

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite, shkruan ORAinfo.

E pak para nisjes së sezonit të verës, ajo ka ndarë disa ditë pushimi, për të marrë energji të mirë para nisjen së dasmave dhe ahengjeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.