MILOT RASHICA SHFAQET I LUMTUR NË IMAZHIN FAMILJAR DUKE SHIJUAR PUSHIMET

Ka qenë partnerja e tij, Belkiz, që e ka shpërndarë me fansat në Instagram një imazh ku janë shfaqur së bashku si familje duke e shijuar vendin magjik të “Regnum carya”.

Çifti pranuan komente dhe mijëra pëlqime pozitive derisa dallohen si familje e bukur./kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.