Modelja dhe prezantuesja kosovare merr pjesë në eventin e Guess në Zvicër, takohet me kreatorin e famshëm

Në Zvicër po mbahet eventi i modës të markës së famshme botërore, Guess. Nga Kosova po merr pjesë në këtë event modelja dhe kreatorja e famshme, Kadrie Canolli.

Në këtë ngjarje, Canolli është takuar me kreatorin e famshëm, Paul Marciano.

Leave a Reply

Your email address will not be published.