Modelja ukrainase e Playboy dërgon mesazh mbështetje për trupat në frontin e l uftës

Modelja mahnitëse ukrainase e revistës Playboy, Dasha Astafieva postoi sot mesazhin e saj të mëbshtetjes për trupat ukrainase që po rezistojnë kundër ofensivës së ushtrisë ruse.

Brunia thotë se është ende në Kiev duke transmetuar nga strehimi i shtëpisë së saj.
Dasha ka më shumë se 500,000 ndjekës në rrjetet sociale dhe flet rregullisht në llogaritë e saj për tmerret e luftës duke dhënë mbështetje për ushtarët ukrainas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.