Moderatorja e RTK-së ‘shndërrohet’ në arabe, e vizaton trupin dhe vishet si ato!

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.