Moderatorja shqiptare Dojna Mema, sht atzënë për herë të parë!

Dojna Mema dhe Vlashent Sata do të bëhen së shpejti prindër! Lajmin e konfirmoi vetë moderatorja përmes një postimi në Instagram, ku shfaqej në natyrë me duart mbi barkun e rrumbullakosur.

“Fjalët s’më mungojnë kurrë, por që të përshkruar atë që ndjej tani do të më duhej t’i krijoja. Ndaj po të lë ty mam të flasësh, me rrahjet e zemrës tënde”, shkruan Dojna.

Leave a Reply

Your email address will not be published.