MOMENTE NGA PLAZHI DHE JETA E NATËS, LUANA NDANË PAMJE NGA PUSHIMET LUKSOZE NË MAURITIUS

Moderatorja shqiptare ka kohë që ka pauzuar nga puna si moderatore dhe kështu po i dedikon më shumë kohë jetës private.

Ndërkohë, Luana Vjollca, ka zgjedhur jo vetëm ta kalojë kohën por edhe ta shijojë atë.
Së fundmi, ka ndarë disa postime në storien e saj në Instagram e cila ka treguar se ka shkuar në pushime.

Luana Vjollca, po pushon në ishullin indian, Mauritius e cila iu ka treguar ndjekësve teksa ka publikuar imazhe dhe video se si po e kalon kohën atje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.