Momenti kur Beniada shpallet finalistja e dytë shikojeni reagimin e Donaldit

Beniada është banorja më e votuar nga publiku për të qenë në finalen e “Big Brother VIP”. Ajo dhe Monika Lubonja ishin këtë javë në televotim dhe publiku zgjodhi Beniadën për ta çuar në finale.

Beniada e priti shumë e emocionuar këtë vendim dhe u shpreh se nuk e priste aspak.

“Unë mendoja se dy javë do qëndroja e do më përzinin”, tha Beniada duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.