Momenti kur fëmijët e Arjolës kuptojnë se mami i saj ka dhurat nje shtepi nga BBV

Gjatë këtyre tri ditëve publiku kishte mundësinë të zgjidhte banorin që dëshiron të qëndrojë në shtëpi.

Einxhel, Donald, Beniada dhe Arjola ishin banorët që kanë qenë në nominim gjatë këtyre ditëve, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Personi me më së paku ishte Arjola Demiri, aktorja nga Tropoja.Por me interesante ishte kur femijet e saj ishin live ne instagram dhe kur kuptuan se ishte
mami i saj qe eleminohet nga shtepia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.