MONIKA SHFAQET PA RROBA BRENDA “BIG BROTHER VIP”

Banoret kanë masazhuar njëra tjetrën, ndërkohë, Monika ka qenë ajo e cila ka hequr rrobat në pjesën e sipërme teksa qëndron e shtrirë në shtrat

Beniada i ka bërë masazh, ndërsa vajzat kanë biseduar për nominimet dhe çka do të ndodhte ditën e djeshme.
Ndryshe, banorët e shtëpisë, shpesh dalin pothuajse pa rroba para kamerave edhe pse janë në dijeni se po xhirohen 24/7.

Theksojmë se, edhe Beatrix Ramosaj javën e kaluar beri te njejten gje duke mbajtur gjoksin me duar teksa bëhej gati për edicionin e të martës./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.