Morena Taraku vë në pah linjat e trupit në paraqitjen e radhës

Morena Taraku mori sërish vëmendjen me imazhet e reja që solli në llogarinë e saj në Instagram.

Ish-Missi pozoi e veshur me shumë stil në një fustan shumëngjyrësh me dekolte të hapur që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit.

Teksa qëndronte ulur në një karrige me një pije në dorë, këngëtarja u pa këmbëzbathur, me grim të theksuar dhe dhe aksesor ari

Leave a Reply

Your email address will not be published.