Mori fund pritja, vjen lajmi i madh për fansat e Nora Istrefit!

Nora Istrefi apo siç njihet ndryshe diva e muzikës shqiptare, veçohet për stilin dhe zërin e saj të talentuar. Ajo ka pasuruar tregun muzikor me plotë hite ku edhe kësaj radhe ka punuar fuqishëm për këngën e re.

Këtë lajm të madh e konfirmojë për Indeksonline menaxherja e saj, Adelina Mehija.

Leave a Reply

Your email address will not be published.