Moti bën kthesën dr astike/ I ftohti polar god et, ja kur do të jetë dita më e acartë në vend

Duke filluar nga dita e nesërme vendi unë do të përfshihet nga reshje të dendura shiu.

Reshjet do të nisin rreth orës 10:00 dhe pritet të shtrihen në pjesën më të madhe të vendit.
Përgjatë javës temperaturat e ajrit do të pësojnë luhatje, ku dita e mërkurë pritet të sjellë të ftohtin polar me temperatura të ulëta.Të enjten dhe premten do të shënohet një rritje e lehtë ndërsa fundjava rikthen sërish acarin në vend, ndonëse me mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published.