“Mund të kishte qenë edhe kështu…”, Bora shfaqet në palestër e veshur si balerinë

Bora Zemani, padyshim ka qenë personazhi i vitit.

Puna e saj si moderatorë ka bërë që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Por, bujë të madhe ajo bëri me lidhjen dhe ndarjen nga aktori, Donald Veshaj, i cili ishte pjesë e Big Brother.

Leave a Reply

Your email address will not be published.