Nanë e bijë, Shkurte Fejza e Gresa Behluli lansojnë projektin e ri

bashkë me Gresa Behlulin kanë lansuar projektin e ri.

Kënga me titull “Si dy nana”, është publikuar në YouTube, ku është vizualizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Në klipin e këngës për herë të parë Gresa ka edhe djalin e saj Diellin. 

Teksti i këngës është mjaft domethënës dhe real, ndërsa nënë e bijë sjellin një projekt tejet të veçantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.