Ndodh edhe kjo: Arr. estohet pejani, e shiti fshesën e rrymës pa pëlqim të familjarëve

Rasti ka ndodhur pasditen e së enjtes, ka bërë të ditur pol icia në raportin 24 orësh.

“Pejë 27.01.2022 – 16:50. Pas një pune hetimore është arr. estuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se nga shtëpia, pa pëlqimin e familjarëve tjerë e kishte marrë një fshesë elektrike dhe e kishte shitur. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar pol icia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.