NË DITËLINDJEN E BORES, XHENSILA ZBULON NJË DETAJ QË ASKUSH NUK E DINTE

Moderatorja Bora Zemani festoi të enjten ditëlindjen e 30-të për të dytën herë ku mblodhi familjarë, miqë e kolegë për të festuar bashkë.

Diçka të cilën e theksoi moderatorja shqiptare pas gjithë historisë së trekëndëshit Donald-Beatrix-Bora është se ndihet shumë e përmbushur dhe e rrethuar me njerëz që i falin dashuri.
Mes shumë artistëve të ftuar ishte edhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e cila foli shumë fjalë të mira për Borën duke treguar se përherë ka qenë unike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.