Në ditëlindjen e vjehrrës, Ariana Fejzullahu bëhet me veturë luksoze të vitit 2021

Gruaja e Ermal Fejzullahut bëhet me veturë luksoze të vitit 2021.

Jeta e çiftit Ermal dhe Ariana Fejzullahut vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

E kjo për arsye të luksit që kanë ata në jetën e tyre, shkruan lajmi.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.