Në fustan të ngushtë, Gëzimes i vizatohet trupi si “peshk”

Gëzime Hamzaj, është bërë tashmë figurë publike.

Që kur ajo u martua me djalin e këngëtarit të njohur, Remzie Osmani, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk ka një profesion të caktuar, Gëzimja më shumë është angazhuar në punët e shtëpisë dhe kujdeset në rritjen e vajzës së saj, Emës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.