Në fustan të ngushtë, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

Leonora Jakupi vazhdon të jetë emër shumë I komentuar në lajmet rozë. 

Ani pse nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, shkruan ORAinfo. 

Së fundmi këngëtarja nga Drenica ka marrë pjesë në eventin dhe sfilatën që e organizoi miku I saj I ngushtë, Valdrin Sahiti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.