NË MINIFUNDIT DY GISHT, REJA E MIHRIJES E DJEG NEJËN

Edhe Tringa iu shtua botës së shoëbizit, pas fejesës me djalin e haztrit të këngëtareve Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Me një organizim të veçante, Tringa u be pjesë e familjes Abazi duke e lidhur fejesën me Platorin, shkruan InfoKosova.

E këto ditë Triga duket se po i shijojn ditët e fejesës.

Ajo mbrëmë ka postuar një fotografi teksa shihet në një nej, ku fundi i saj i shkurt e mjafte i hapur mori vëmendje.

Shiko

Leave a Reply

Your email address will not be published.