Në pantallona të ngushtë, Marina tregon linjat e saj perfekte

Marina Vjollca, është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë ekranit dhe me bukurinë e saj ka bërë për vete një numër adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.