Në shtrat në natyrë, Kejvina e “dj egë” rrjetin

Kejvina Kthjella e ka “alarmuar” Instagramin me postimin e fundit. Modelja shqiptare ka pozuar në një shtrat në natyrë në të brendshme. 

Mijëra pëlqime dhe qindra komente ka marrë biondja shqiptare në postimin provokues.

Leave a Reply

Your email address will not be published.