Në veshje të ngushtë, Bora nuk arrin t’i mbulojë “tulat”

Bora Zemani, është personazhi i vitit.

Ajo bëri bujë të madhe që ku nisi të prezantojë emisionin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Me talentin dhe bukurinë e saj ajo bëri për vete një numë të madh adhuruesish të cilët vazhdimisht e përcjellin atë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.