Në xhinse të ngushta, Duda Balje ‘çm*nd’ ndjeksit!

Duda Balje është një nga deputetet më të përfolura dhe kjo jo vetëm për punën që bën.

Ajo shpesh merrë vëmendje me bukurinë e me veshjet e saj të bukura.

Së fundmi pozoi e veshur me këmishë e xhinse super të ngushta.

Me trupin e bukur, ajo po duket si të ishte vajzë e re./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.